11.01.2009r. Spotkanie Opłatkowe

W dniu 11.01.2009r. w Domu Ludowym odbyło się spotkanie opłatkowe dla osób starszych, samotnych z Parafii Pstrągowa. Na początku ks. Proboszcz Ryszard Ozga powitał wszystkich obecnych, a następnie odbyła się wspólna modlitwa i dzielenie się opłatkiem wraz z życzeniami. W trakcie spotkania zostały wystawione Jasełka przygotowane przez dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr.2 z Pstrągowej Górnej. By nikomu nie zabrakło sił Parafialny Oddział Caritas przygotował dla uczestników posiłek. Śpiew kolęd wprowadził wszystkich w radosny Bożonarodzeniowy nastrój. Ten czas spędzony razem z Chrystusem i we wspólnocie na pewno pomogą wszystkim z nadzieją przeżywać dalsze chwile życia. zobacz zdjęcia »