19.06.2007 Pielgrzymka dzieci klas drugich, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach.

W dniu 19 czerwca dzieci klas drugich wraz z rodzicami i opiekunami pielgrzymowały do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. Centralnym punktem programu pielgrzymki była wspólna Eucharystia jako dziękczynienie za dar I Komunii świętej, następnie nawiedzenie kaplicy z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i relikwiami św. Faustyny. W planie pielgrzymki znalazły się również Wadowice, a tam zwiedzanie domu rodzinnego Sługi Bożego Jana Pawła II, sanktuarium maryjnego pw. Ofiarowania NMP, które w sposób szczególny związane jest z osobą urodzonego w Wadowicach papieża Jana Pawła II.Była również okazja by zasmakować papieskiej kremówki. zobacz zdjęcia »

ks. Marek Miarecki