21.08.2007 Spotkanie księży rodaków wywodzących się z tutejszej parafii

21 sierpnia z inicjatywy ks. Władysława Stanka zostało zorganizowane w Pstrągowej spotkanie księży rodaków wywodzących się z tutejszej parafii. Spotkanie to rozpoczęło się wspólną Eucharystią w parafialnym kościele o godz 11:00. W czasie tejże mszy św. kapłani dziękowali za dar powołania do kapłaństwa,a także modlili się o nowe i liczne powołania kapłańskie i zakonne z parafii Pstrągowa.Eucharystii przewodniczył ks. Czesław Ziemiński, a Słowo Boże wygłosił ks. Stanisław Półchłopek. Po zakończonej mszy św. wszyscy kapłani udali się na miejscowy cmentarz, by tam modlić się nad grobami zmarłych kapłanów. zobacz zdjęcia »

ks. Marek Miarecki