III Koncert Kolęd KSM i scholi

2 lutego 2016 r. o godz. 17:45 w Kościele Parafialnym w Pstrągowej odbył się III Koncert Kolęd w wykonaniu młodzieży należącej do KSM i scholi. Młodzież zaśpiewała kolędy: „Mario czy już wiesz” – solo Katarzyna Skwierz, „Uwierzyć pragnę w święta”, „Gdy śliczna Panna” – solo Karolina Pytko, „Narodził się w stajence”, „Kiedy świąt przyjdzie moment” – solo Klaudia Czarnik i Justyna Strzępek, „Magia tych świąt” , „Sianko na stół” – solo Magda Stanek, „Tak jak śnieg” – solo Kornelia Ciosek i Justyna Strzępek, „Uciekali” – solo Barbara Skwierz i Patrycja Pazdan, „W Betlejem się wydarzyło”, „Kolęda dla nieobecnych” – solo Katarzyna Skwierz i Katarzyna Nieroda i „Anioł pasterzom mówił”. Kolędy były przeplatane rozmyślaniami o tematyce bożonarodzeniowej i znaczeniu Bożego Narodzenia w życiu człowieka. Kolędy zostały wykonane do akompaniamentu: na keybordzie Bartłomiej Ciosek, na gitarze Kasia Nieroda i na skrzypcach Basia Nieroda. Młodzież została przygotowana przez Katarzynę Nierodę, pod opieką ks. Wacława Stokłosy. Młodzież została nagrodzona gromkimi brawami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.