IV Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Trzcianie

11 stycznia 2014 r. o godz. 1700 w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji gminy Świlcza z/s w Trzcianie odbył się IV Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Jego inicjatorami i twórcami są dyrektor GCKSiR Adam Majka i artystyczny kierownik koncertu, Roman Olszowy. Patronat honorowy przyjął Wójt Gminy Świlcza, Wojciech Wdowik. W Przeglądzie wzięło udział osiem zespołów: Kapela Młodzieżowa „Młoda Olsza”, Chór Mieszany „Gamma” parafii Świlcza, Chór Męski z parafii p.w. św. Jana w Bratkowicach, Chór Mieszany ”Kantylena” z parafii p.w. św. Józefa Kalasancjusza – Rzeszów – Wilkowyja, Zespół wokalno-instrumentalny Silver Tone, Chór Mieszany „Cantamus” z parafii p.w. św. Józefa Robotnika w Pstrągowej, Chór Mieszany „Emmanuel” z parafii p.w. św. Judy Tadeusza w Rzeszowie oraz Chór Mieszany „Cantus” parafii Trzciana. Chór „Cantamus” zaśpiewał kolędy: „W żłobie leży”, „Przybieżeli do Betlejem” i „Wesołą nowinę”. Na zakończenie połączone chóry wykonały: „Do szopy hej pasterze”, „Gdy się Chrystus rodzi” i „Bóg się rodzi” pod dyrekcją Romana Olszowy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.