IV Wieczór Kolęd „Chwalmy Boże Dziecię” we Frysztaku

W piątek 6 stycznia 2012 r. w Kościele pw. Narodzenia NMP we Frysztaku odbył się IV Wieczór Kolęd „Chwalmy Boże Dziecię”. W koncercie wzięło udział 5 chórów: „Sanctus” z Gogołowa, „Benedictus” z Czudca, „Cantamus” z Pstrągowej, „Cantilena” z Radymna oraz „Sokół” z Frysztaka. Organizatorem koncertu był wójt Gminy Frysztak, proboszcz parafii Frysztak oraz GOK we Frysztaku. Koncert rozpoczął się Mszą Świętą o godz.15.00 pod przewodnictwem proboszcza – Bogusława Bogaczewicza. Po Mszy św. chóry wykonały po dwie kolędy. Chór „Cantamus” zaśpiewał: „W żłóbku na sianie” i „Dzisiaj w Betlejem”. Na zakończenie koncertu połączone chóry wykonały: „Mędrcy świata” i „Zaśnij Dziecino”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.