IX Przegląd Kolędowy w Tyczynie „Pójdźmy wszyscy do stajenki”

19 stycznia 2014 r. o godz. 1715 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tyczynie im. K. Sobczyk odbył się IX Przegląd Kolędowy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. W przeglądzie wzięło udział 10 chórów: Dziecięco-Młodzieżowe Stowarzyszenie Śpiewacze „Sancta Musica” w Tyczynie, Chór „Cantamus” Parafii Św. Józefa Robotnika w Pstrągowej, Męski Chór Kameralny Centrum Kultury Gminy Markowa, Chór „Camerata” z Soniny, Chór Kameralny z Kielnarowej, Chór „Sancta Familia” Parafii Św. Rodziny w Rzeszowie, Chór „Michael” Parafii św. Michała Archanioła w Rzeszowie, Strażacki Chór „Feyer-Tone” z Dulczy Małej, Chór „Cantilena” Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Chór „Sancta Catarina” Parafii Św. Trójcy i Św. Katarzyny w Tyczynie. Chór „Cantamus” wykonał dwie kolędy: „W żłobie leży” i „Dzisiaj w Betlejem”. Na zakończenie połączone chóry pod dyrekcją pana Andrzeja Szypuły wykonały kolędy: „Tryumfy Króla Niebieskiego” i „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Organizatorami przeglądu byli: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tyczynie im. K. Sobczyk i Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Rzeszowskiej Parafia p.w. Św. Trójcy i Św. Katarzyny w Tyczynie. Dyrektorem artystycznym przeglądu był pan Andrzej Szypuła. Przegląd prowadziła pani Zofia Matys.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.