Koncert Kolęd KSM i scholi

18 stycznia 2015 r. o godz. 16:30 w Kościele Parafialnym w Pstrągowej odbył się II Koncert Kolęd w wykonaniu młodzieży należącej do KSM i scholi. Młodzież zaśpiewała kolędy: „Kolęda dla nieobecnych” (solo Kasia Nieroda i Kasia Skwierz), „Świeć gwiazdeczko” (solo Madzia Stanek), „Cicha noc” (solo Kinga Siewierska i Justyna Strzępek), „Gdy śliczna Panna” (solo Kasia Nieroda i Kasia Skwierz), „Przybieżeli do Betlejem”, „Anioł pasterzom mówił”, „Do szopy wszyscy” (solo Justyna Strzępek), „Uciekali” (solo Basia Skwierz, Kornelia Ciosek, Justyna Piczak), „Babci zegar” (solo Kasia Skwierz), „Biały śnieg i Ty” (solo Basia Skwierz i Kornelia Ciosek), „Dzisiaj w Betlejem”, „Kiedy dzieckiem jest Bóg” (solo Kasia Nieroda), „Zima na ramiona moje spadła” (solo Kasia Nieroda, Kasia Skwierz, Kinga Siewierska i Justyna Strzępek). Kolędy były przeplatane wierszami o tematyce bożonarodzeniowej. Kolędy zostały wykonane do akompaniamentu: na keybordzie Bartłomiej Ciosek, na perkusji Patryk Noga i na gitarze Kasia Nieroda. Młodzież została przygotowana przez panie: Dominikę Stec i Halinę Ciosek, pod opieką ks. Wacława Stokłosy. Pomocą techniczną w czasie koncertu służył Bogdan Kut. Młodzież została nagrodzona gromkimi brawami na stojąco.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.