Koncert Kolęd KSM

2 lutego 2014 r. o godz. 1000 w Kościele Parafialnym w Pstrągowej odbył się Koncert Kolęd w wykonaniu młodzieży należącej do KSM. Młodzież zaśpiewała kolędy: „A wczora z wieczora”, „Wśród nocnej ciszy”, „Kolęda dla nieobecnych” (solo Kasia Nieroda i Ewelina Noga), „Do szopy, hej pasterze”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Anioł pasterzom mówił”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Oj maluśki,maluśki” (solo Ewelina Noga). Kolędy zostały wykonane do akompaniamentu: na keybordzie Bartłomiej Ciosek, na perkusji Patryk Noga i na gitarze Kasia Nieroda. Ponadto w czasie mszy o godzinie 900 młodzież zaśpiewała kolędy: „Dzisiaj w Betlejem”, „Gdy śliczna Panna” (solo Kasia Nieroda i Ewelina Noga) i „Uciekali”. Młodzieżą opiekował się ks. Wacław Stokłosa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.