Koncert Kolęd w Bratkowicach

25 stycznia 2015 r. o godz. 17:50 w Kościele Parafialnym pw. Św. Jana Chrzciciela w Bratkowicach odbył się już po raz trzeci Koncert Kolęd, w którym wystąpiły trzy chóry: Chór „Cantus” przy GCSiR w Trzcianie, dyr. Łukasz Adamus, Chór „Cantamus” z Pstrągowej, dyr. Paweł Łącki i Chór Męski z Bratkowic, dyr. Józef Pepera a także Kapela Młoda Olsza z Trzciany. Chór „Cantamus” wykonał kolędy: „Pokłon Jezusowi”, „Wesoła nowina”, gdzie solo zaśpiewał Bartłomiej Piwowar i „Hej, w dzień narodzenia”. Chórowi akompaniował na organach Krzysztof Kut. Na zakończenie chóry wykonały wspólnie do akompaniamentu Krzysztofa Kuta: „Adeste Fiedeles”, gdzie solo zaśpiewała Magdalena Czarnik a dyrygował Paweł Łącki, „Dzisiaj w Betlejem” pod dyrekcją Łukasza Adamusa i wspólnie z widzami „Bóg się rodzi”. Koncert prowadził Adam Majka, dyrektor GCKSiR. Na zakończenie ks. proboszcz Józef Książek i pan Tadeusz Pachorek, członek Zarządu Powiatu, wręczyli pamiątkowe dyplomy i statuetki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.