OGŁOSZENIE SPECJALNE – Wielki Czwartek

Władze państwowe przedłużyły obowiązujące rygory sanitarne do 19 kwietnia br. W związku z tym w Niedzielę Zmartwychwstania i w Poniedziałek Wielkanocny obowiązuje limit 5 uczestników liturgii nie licząc celebransa i koniecznej asysty. Prosimy o przestrzeganie tego limitu. Kościół będzie otwarty dla prywatnej modlitwy, ale wszyscy mają obowiązek przestrzegać zasad bezpieczeństwa wymaganych w innych miejscach. Chodzi głównie o zachowanie odpowiedniej odległości od siebie i liczbę obecnych na modlitwie.

W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 6 rano TVP Rzeszów przeprowadzi transmisję Mszy Świętej Rezurekcyjnej z bazyliki OO. Bernardynów w Rzeszowie. Natomiast w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 18 TVP Rzeszów wyemituje film dokumentalny pt. „Sutanna i menażka” opowiadający o księżach, którzy odbywali służbę w Ludowym Wojsku Polskim w okresie PRL-u. Autorem filmu jest ks. Józef Brzostowski z naszej diecezji. Zachęcamy do oglądania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.