RENOWACJA MISJI ŚWIĘTYCH W 100-LECIE OBJAWIEŃ W FATIMIE

„PRZYSZŁAŚ DO NAS Z FATIMSKIM PRZESŁANIEM…”

RENOWACJA MISJI ŚWIĘTYCH W 100-LECIE OBJAWIEŃ W FATIMIE
1917 – 2017

PARAFIA
pw. Świętego Józefa Robotnika
Pstrągowa

7 –13 października 2017

7.10 – Sobota„Jestem Matką Boską Różańcową. Odmawiajcie codziennie różaniec…”

17.00 – Nabożeństwo różańcowe
17.30 – Msza Św. ku czci Matki Bożej Różańcowej w intencji Renowacji Misji Świętych

8.10 – Niedziela„Niech ludzie nie obrażają Boga, Naszego Pana, który już i tak jest bardzo obrażany…”

7.30 – Msza Św. z nauką ogólną
9.00 – Msza Św. z nauka ogólną
11.00 – Uroczysta Suma z nauka ogólną połączona z wprowadzeniem relikwii Św. Charbela
15.30 – Nabożeństwo różańcowe
16.00 – Msza Św. o Krzyżu Św. z nauka ogólną

9.10 – Poniedziałek„Na koniec moje Niepokalane Serce zatryumfuje…”

16.00 – Msza Św. z nauką dla uczniów Zespołu Szkół i Szkoły Nr 2
17.30 – Msza Św. z nauką ogólną

10.10 – Wtorek„Przyjdę prosić o poświęcenie Rosji mojemu Niepokalanemu Sercu oraz
o Komunię Świętą wynagradzającą w pierwsze soboty miesiąca…”

16.00 – Msza Św. z nauką dla rodziców i uroczyste błogosławieństwo dzieci
17.30 – Msza Św. z nauką ogólną

11.10 – Środa„Powtarzajcie wielokrotnie: O Jezu, czynię to z miłości do Ciebie, w intencji nawrócenia grzeszników oraz jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi…”

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
15.00 – 17.30 – Spowiedź Święta
17.30 – Msza Św. z nauką ogólną

12.10 – Czwartek„Módlcie się, módlcie się wiele i czyńcie ofiary za grzeszników, ponieważ wiele dusz idzie do piekła, bo nie maja nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił.”

8.30 – Msza Św. z nauką ogólną
17.00 – Msza Św. z nauką ogólną – Procesja różańcowa na cmentarz parafialny z modlitwą za zmarłych

13.10 – Piątek„Jezus chce ustanowić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Tym, którzy je przyjmą, obiecuje zbawienie.”

8.30 – Msza Św. z nauką ogólną
17.00 – Uroczysta Msza Św. w Stulecie Objawień z Aktem oddania Parafii Niepokalanemu Sercu NMP – różaniec fatimski i procesja na zakończenie Renowacji Misji Świętych

ODMAWIAJCIE CODZIENNIE RÓŻANIEC

Akt poświęcenia się rodziny Niepokalanemu Sercu Maryi ułożony przez św. Ludwika Marię Grignon de Montfort

P. O Maryjo, Dziewico i Matko Boga, rodzina nasza, którą widzisz u Twych stóp, poświęca się dziś uroczyście Twojemu Niepokalanemu Sercu.
W. Twojemu Niepokalanemu Sercu poświęcamy się bez reszty, a więc: naszą ojczyznę, nasze serca, nasze ciała, nasze dusze, wszystko, czym jesteśmy i co posiadamy. Tobie poświęcamy nasze doczesne i duchowe troski, nasze prace i trudy, nasze radości i cierpienia.
P. Maryjo, uświęć nas i błogosław nam!
W. Prosimy Cię, o najukochańsza Matko, nie odmawiaj nam swojej opieki i napełnij nas swoim duchem. Obdarz nas swoim usposobieniem: duchem miłości Boga i posłuszeństwa, aby nasz dom stawał się coraz bardziej domem pokoju; duchem obyczajności i pobożności, abyśmy głęboką czcią otaczali ciało i duszę; duchem modlitwy i umartwienia, byśmy przez częste przyjmowanie sakramentów świętych, a przede wszystkim przez odmawianie świętego różańca zachowali i pomnażali w sobie łaskę Bożą; duchem bezinteresownej miłości bliźniego, abyśmy coraz bardziej stawali się jednym sercem i jedną duszą; duchem wierności obowiązkom i sumienności, aby każdy z nas przez przezwyciężenie wygodnictwa coraz więcej podobał się Tobie i sprawiał Ci radość.
P. O Niepokalane Serce Maryi!
W. Prosimy Cię, dozwól, aby z Twojego Serca popłynął do nas wszystkich strumień tych łask, które ukształtują naszą rodzinę na wzór Świętej Rodziny z Nazaretu. Pomóż nam tak żyć, jak przyrzekliśmy; tak kochać, by Ciebie rozradować; tak postępować, jak Ty tego pragniesz! Błogosław naszym postanowieniom
i obietnicom. Dodaj nam odwagi, abyśmy przez modlitwę i umartwienie przyczynili się do nawrócenia grzeszników, do rozszerzania Twojego i Twojego Boskiego Syna królestwa, do zadośćuczynienia za wszystkie zniewagi, które niewdzięczni ludzie wyrządzają Twojemu matczynemu Sercu.
P. Prosimy Cię, Maryjo, Matko nasza, Pani i Królowo naszej rodziny:
W. Błogosław nam!
P. Broń nas!
W. Osłaniaj nas!
P. Wpisz nasze imiona do Twego Niepokalanego Serca jako zagwarantowanie Twojej szczególnej opieki.
W. Amen.