Spotkanie opłatkowe Seniorów 2017

29 stycznia 2017 roku odbyło się spotkanie opłatkowe Seniorów z naszej parafii. Spotkanie rozpoczęło się mszą św. o godzinie 13:00. W czasie mszy św. odprawianej w intencji Seniorów z naszej parafii, chór Cantamus zaśpiewał pieśni: „Cicha noc”, „Hola, hola”, „Dzieciątko się narodziło” i „Alleluja! Chwalmy Boga” a Kinga Siewierska zaśpiewała psalm i Alleluja. Po mszy św. Seniorzy przeszli do Domu Ludowego, gdzie odbyła się dalsza część spotkania. Po wspólnej modlitwie, połamaniu się opłatkiem i wzajemnych życzeniach, Seniorzy spędzili czas na rozmowach i śpiewie kolęd. Posiłek dla nich przygotowały panie z Koła Gospodyń i Koła Caritas. Wysłuchali także kolęd i pastorałek, które zaśpiewała dla nich młodzież z KSM i scholi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.