VI Patriotyczne Spotkania Chóralne „Z pieśnią ku wolności” w Dobrzechowie

11 listopada 2012 roku o godz. 16:00 w kościele parafialnym pw. Św. Stanisława BM w Dobrzechowie odbyły się VI Patriotyczne Spotkania Chóralne „Z pieśnią ku wolności”. Spotkania zostały zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Strzyżowie przy wsparciu Parafii pw. Św. Stanisława BM w Dobrzechowie pod kierownictwem artystycznym pana Andrzeja Szypuły. W Spotkaniach wzięło udział siedem chórów: „Harfa” z Niewodnej – dyr. Tomasz Irzyk, „Cantamus” z Pstrągowej – dyr. Paweł Łącki, „Karolinka” i „Sanctus” z Gogołowa – dyr. Kazimierz Jantoń, „Benedictus” z Czudca – dyr. Szymon Stec, „Echo” z Wiśniowej – dyr. Władysława Pelewicza oraz „Magnificat” z Dobrzechowa – dyr. Andrzej Banek a także orkiestra dęta z Niebylca – dyr. Jan Rak. Chór „Cantamus” zaśpiewał pieśni: „Bywaj dziewczę zdrowe” i „O Panie mój”. Na zakończenie połączone chóry pod dyrekcją pana Andrzeja Szypuły wykonały: „Jak długo w sercach naszych” i „Legiony”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.