VIII Patriotyczne Spotkania Chóralne „Z pieśnią ku wolności” w Dobrzechowie

11 listopada 2014 roku o godz. 16:00 w kościele parafialnym pw. Św. Stanisława BM w Dobrzechowie odbyły się VIII Patriotyczne Spotkania Chóralne „Z pieśnią ku wolności”. Spotkania zostały zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Strzyżowie przy wsparciu Parafii pw. Św. Stanisława BM w Dobrzechowie pod kierownictwem artystycznym pana Andrzeja Szypuły. W Spotkaniach wzięło udział pięć chórów: chór „Echo” z Wiśniowej – dyr. Władysław Pelewicz, chór „Harfa” z Niewodnej – dyr. Tomasz Irzyk, chór „Sanctus” z Gogołowa – dyr. Kazimierz Jantoń, chór „Cantamus” z Pstrągowej – dyr. Paweł Łącki oraz chór „Magnificat” z Dobrzechowa – dyr. Andrzej Banek. Chór „Cantamus” zaśpiewał pieśni: „O, ziemio polska” i „Canticorum Iubilo”. Na zakończenie połączone chóry wykonały: „Modlitwę obozową” pod dyrekcją pana Andrzeja Szypuły i „Rotę” pod dyrekcją pana Andrzeja Banka.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.