VIII Przegląd Kolędowy w Tyczynie „Pójdźmy wszyscy do stajenki”

27 stycznia 2013 r. o godz. 1715 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tyczynie im. K. Sobczyk odbył się VIII Przegląd Kolędowy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. W przeglądzie wzięło udział 6 chórów: Dziecięco – Młodzieżowe Stowarzyszenie Śpiewacze „SANCTA MUSICA” w Tyczynie, Chór „Cantamus” Parafii pw. Św. Józefa Robotnika w Pstrągowej, Chór „Cantilena” Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Rzeszowie, Chór „Sancta Catarina” Parafii Św. Trójcy i Św. Katarzyny w Tyczynie, Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej i Chór „Vox Coelestis” Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Chór „Cantamus” wykonał dwie kolędy: „Za Gwiazdą” i „Święta Panienka”, obie do akompaniamentu Krzysztofa Kuta. Na zakończenie połączone chóry pod dyrekcją pana Andrzeja Szypuły wykonały kolędy: „Bracia patrzcie jeno”, „Tryumfy Króla Niebieskiego” i „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Organizatorami przeglądu byli: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tyczynie im. K. Sobczyk i Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Rzeszowskiej Parafia p.w. Św. Trójcy i Św. Katarzyny w Tyczynie. Dyrektorem artystycznym przeglądu był pan Andrzej Szypuła.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.