XII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej 2008r.

Zespół ds.Młodzieży Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” już po raz dwunasty zorganizował Ogolnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej. Powstał on z myślą o młodzieży licealnej. Idea konkursu zrodziła się z chęci pogłębienia u młodych ludzi, stojących na progu dorosłości, znajomości Pisma Świętego, które jest najlepszym drogowskazem w życiu każdego chrześcijanina. Konkurs odbywa się pod patronatem Jego Eminencji Księdza Kardynała Józefa Glempa – Prymasa Polski. Konkurs składa się z trzech etapów: szkolnego, diecezjalnego, ogólnopolskiego. Tekstem źródłowym konkursu jest Biblia Tysiąclecia z przypisami, a jego zakres merytoryczny obejmuje:Pięcioksiąg Mojżesza (Ksiega Rodzaju, Księga Wyjścia, Księga Kapłańska, Księga Liczb, Księga Powtórzonego Prawa ).
Z parafii Pstrągowa udział w konkursie wzięła licealistka Agnieszka Fąfara zdobywając II miejsce w etapie diecezjalnym – gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie ogólnopolskim.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.