Koncert Kolęd w Bratkowicach

26 stycznia 2014 r. o godz. 1750 w Kościele Parafialnym pw. Św. Jana Chrzciciela w Bratkowicach odbył się Koncert Kolęd, w którym wystąpiły trzy chóry: Chór „Cantus” przy GCSiR w Trzcianie, Chór „Cantamus” z Pstrągowej i Chór Męski z Bratkowic. Chór „Cantamus” wykonał kolędy: „Przybieżeli do Betlejem”, „Święta Panienka” i „Wesołą nowinę”, gdzie solo zaśpiewała Magdalena Czarnik, „Za Gwiazdą” i „Jasna Panna”. Chórowi akompaniował na organach Krzysztof Kut. Na zakończenie chóry wykonały wspólnie „Bóg się rodzi” do akompaniamentu Krzysztofa Kuta i pod dyrekcją Pawła Łąckiego. Koncert prowadził Adam Majka, dyrektor GCKSiR.