Noworoczne spotkanie Seniorów 2018

28 stycznia 2018 roku odbyło się noworoczne spotkanie Seniorów z naszej parafii. Spotkanie rozpoczęło się mszą św. o godzinie 14:00 w ich intencji a odprawili ją ks. Kazimierz Płonka, ks. Czesław Ziemiński i ks. Zdzisław Drozd. Po mszy św. Seniorzy przeszli do Domu Ludowego, gdzie odbyła się dalsza część spotkania. Po wspólnej modlitwie, połamaniu się opłatkiem i wzajemnych życzeniach, Seniorzy wysłuchali koncertu kolęd w wykonaniu KSM i scholii, którzy zaśpiewali: „Pierwsza gwiazda”, „Świeć Gwiazdeczko”, „Biały śnieg”, „Narodził się w stajence”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Kolęda dla nieobecnych” (solo Basia Skwierz i Justyna Strzępek), „Kolędnicy wędrownicy”. Wspólny czas Seniorzy spędzili na rozmowach i śpiewie kolęd. Posiłek dla nich przygotowały panie z Koła Gospodyń i Koła Caritas.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.