XVI Przegląd Pieśni Eucharystycznej w Rzeszowie

1 czerwca 2014 r. o godz. 1600 w kościele Św. Rodziny w Rzeszowie odbył się XVI Przegląd Pieśni Eucharystycznej. Organizatorem przeglądu był parafialny chór „Sancta Familia”. Przegląd poprzedziła Msza św. w intencji chórzystów odprawiona przez ks. Ireneusza Szulca MSF opiekuna chóru „Santa Familia”. Przegląd prowadziła Barbara Matwij, prezes Chóru „Sancta Familia”. W przeglądzie wzięło udział 9 chórów: „Cantilena” Uniwersytetu Trzeciego Wieku – dyr. Roksana Kroczek, Chór Bazyliki Ojców Bernardynów – dyr. Wojciech Bednarczyk, „Cantamus” z Pstrągowej – dyr. Paweł Łącki, „Ave Maria” parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowie – dyr. Mieczysław Biały, „Camerata” z Soniny – dyr. Ewa Drewniak, „Credo” z parafii Wniebowzięcia NMP w Rzeszowie Zalesiu – dyr. Wojciech Bednarczyk, „Deo Gloria” z Boguchwały – dyr. Mieczysław Biały, „Gaudium” z Mogielnicy – dyr. Mieczysław Biały, „Sancta Familia” parafii Świętej Rodziny w Rzeszowie – dyr. Ludwik Sowiński. Chór „Cantamus” zaśpiewał pieśni: „Pan zstąpił z nieba” i „Jezu w Hostii utajony”. Na zakończenie połączone chóry wykonały: „Barkę” i „Laudate Dominum”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.